Szerokie deski podłogowe – Nuvolariparquet

Planujesz remont mieszkania i zależy Ci na osiągnięciu ekskluzywnego stylu wnętrz? W jaki sposób można nadać niepowtarzalny charakter pomieszczeniom, zapewniając im jednocześnie wysoką jakość oraz minimalizm? Sprawdź opinię na temat desek podłogowych Nuvolariparquet.

Deski drewniane Nuvolariparquet

Marka Nuvolariparquet znana jest z produkcji ekskluzywnych desek podłogowych. Deski te zdobyły uznanie nie tylko na rynku polskim, ale także na wielu rynkach zagranicznych (m.in. Niemcy, Austria). Najważniejszymi zaletami produktów Nuvolariparquet są: niepowtarzalny styl, najwyższa jakość oraz wytrzymałość desek.

PARAMETRY DESEK PODŁOGOWYCH

Nuvolariparquet to producent szerokich desek podłogowych. Deski drewniane tej marki odznaczają się niezwykłymi parametrami:

  • grubość drewnianych desek podłogowych – od 15 do 25 mm
  • długość drewnianych desek podłogowych – od 2700 – 7700 mm
  • szerokość drewnianych desek podłogowych – od 130 – 500 mm

Powyższe parametry są niezwykle rzadko dostępne na rynku. Zwłaszcza szerokość drewnianej deski podłogowej – aż do 500 mm budzi podziw.

SUROWCE

Deski Nuvolariparquet mogą być wykonane z różnorodnych gatunków drewna. Producent zapewnia możliwość wykonania desek zarówno z drewna tradycyjnego, jak i z wielu gatunków drewna egzotycznego, w tym także gatunków unikatowych i rzadko spotykanych. Każde z nich posiada własny charakter i wybór konkretnego rodzaju drewna buduje niepowtarzalną atmosferę i charakter wnętrza. Co warte odnotowania, Nuvolariparquet czerpie wiele z rodzimej tradycji – w ofercie znajdziemy więc wysokiej jakości deski dębowe, jesionowe czy klonowe.

WŁAŚCIWOŚCI SZEROKICH DESEK PODŁOGOWYCH

Wśród najważniejszych właściwości drewnianych desek podłogowych należy wymienić:

  1. Wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne – deski pokryte są odpowiednio grubą warstwą olejowosku, co sp
  2. Możliwość instalacji ogrzewania podłogowego – specjalna dwuwarstwowa konstrukcja desek sprawia, że deski te mogą z powodzeniem być montowane na podłogowej instalacji ogrzewania
  3. wysoka jakość drewna – producent zapewnia najwyższą jakość drewna bezsęcznego, które odznacza się także regularną barwą.

Opinia

Deski Nuvolariparquet polecamy wszystkim, którzy cenią sobie wysoką jakość oraz luksusowy design. Jeżeli chcesz sobie zapewnić niepowtarzalny charakter wnętrz z pewnością deski Nuvolariparquet to dobry wybór.

Kategoria Dom