Nowoczesne drzwi wewnętrzne

Szukasz drzwi bez ościeżnic? Chcesz mieć nowoczesne drzwi bezramowe i luksusowy design? Nic prostszego. Wystarczy tylko poszukać w sklepach, by znaleźć te wymarzone.

Elegancka aranżacja wnętrz

Każdy z nas marzy o stylowym domu. Dziś jest to możliwe! By stworzyć nowoczesny design czasem wystarczy tak niewiele. Elegancja i aranżacja to to, co potrafi zaskoczyć gości w Twoim domu. A drzwi ukryte to jeden z pomysłów, by w piękny sposób wyposażyć mieszkanie. A więc nie zwlekaj! Już dziś wybierz drzwi do swego mieszkania i spraw, że zalśni eleganacją.

Ukryte drzwi

Drzwi ukryte to takie wykonanie, które jest w pełni dostosowane do aranżacji wnętrza. Bez widocznych ościeżnic czy też zawiasów o pięknym designie, a w dodatku takiej samej powierzchni, wykończeniu oraz kolorystyce jak ściana.

Świetne wykonanie sprawi, że będziesz zachycony/a! To właśnie specjalna konstrukcja skrzydła umożliwia schowanie wszystkich elementów ościeżnicy, a także zlicowanie jej z powierzchnią ściany. Do tego, brak konieczności stosowania górnej belki pozwala z powodzeniem połączyć drzwi ukryte bezpośrednio z sufitem.

Ukrycie drzwi to przejaw jednego z najnowszych trendów wykończenia i aranżacji wnętrz jakim jest minimalizm. Poprzez brak widocznej ościeżnicy można nadać pomieszczeniom wygląd, jaki był nieosiągalny i niedostępny do tej pory.

Ponadto, możliwości lakierowania we wszystkich dostępnych kolorach, zastosowania akrylu wysokiego połysku, szkła, drewnianych fornirów, a nawet pokrycia skrzydła tapetą daje niesamowitą możliwość aranżowania designerskich wnętrz.

Co to są drzwi bez ościeżnic?

Drzwi bez ościeżnic to nowość na rynku i stylowy design. Charakteryzują się tym, że patrząc na drzwi z ościeżnicą ukrytą w ścianie, widzi się tylko styk płaszczyzny skrzydła drzwiowego oraz ściany i klamkę. Skonstruowane w takiej ościeżnicy skrzydło po jednej stronie przegrody jest solidnie zlicowane z powierzchnią ściany. Co ważne, na drzwi z ukrytą ościeżnicą najlepiej jest zdecydować się już na etapie budowy domu, ponieważ wymagają one odpowiedniego przygotowania podłoża.

Oprócz niezwykłych zalet estetycznych drzwi z ukrytą ościeżnicą mają jeszcze jedną ważną zaletę, a mianowicie:  poprzez zwiększoną grubość skrzydła dobrze tłumią hałas. W ten sposób izolacyjnością akustyczną w wysokości 35 dB przewyższają znacznie inne standardowe drzwi wewnętrzne. Te ostatnie są z kolei cieńsze i ich izolacyjność wynosi tylko około 25 dB. Pozostałym wytłumieniem akustycznym drzwi ze schowaną ościeżnicą jest opadająca szczotka, czyli uszczelka umieszczona pod skrzydłem.

Tak więc jeśli chcesz mieć nowoczesny wystrój wnętrz postaw na wyżej wskazane drzwi. Połącz wygodę z luksusem i elegancją. Już dziś dołącz do grona usatysfakcjonowanych klientów.

Sylwia Haliniak

Kategoria Dom