Idealny ekspres do domu

Ekspres do kawy Jura E6 to wysokiej klasy urządzenie doskonale sprawdzające się w użytku domowym. Zgrabny i wielofunkcyjny ekspres zajmuje niewiele miejsca i umożliwia przygotowanie ulubionej kawy każdego z domowników.

Podstawowym wyposażeniem ekspresu jest system P.EP. – Procesu Ekstrakcji Pulsacyjnej. System odpowiada za jeszcze mocniejszy aromat kawy. Jego działanie polega na przepuszczaniu wody przez pył kawowy. Dzięki temu z każdego pojedynczego ziarenka wyciągane jest maksimum aromatu.

Zaawansowane filtrowanie wody

Ekspres Jura E6 wyróżnia się bardzo nowoczesną technologią filtrowania wody. System filtrowania Claris zapewnia czystą i pyszną wodę, którą urządzenie wykorzystuje do przygotowywania kawy. Ponadto, urządzenie wyposażono także w Inteligentny System Wody, odpowiedzialny za wykrywanie filtra. Tym samym korzystają z ekspresu Jura E6, można być pewnym wysokiej jakości wody.

Wyjątkowa kawa w każdym domu

Urządzenie Jura E6 to niewielki ekspres w przystępnej cenie. Umożliwia on przygotowanie aż 7 rodzajów kawy. Zastosowanie systemu P.E.P pozwala poczuć się we własnym domu jak w najlepszej kawiarni. Przyczyniają się do tego również wyjątkowo precyzyjny młynek Aroma G3 oraz technologia Fine Foam, wytwarzająca wysokiej jakości piankę.

Użytkownik zarządza ekspresem w niezwykle intuicyjny sposób. Wyświetlacz TFT sprawia, że każdy bez trudu przygotuje właśnie taką kawę, na jaką aktualnie ma ochotę. Przejrzysty system sterowania w połączeniu z podwójną wylewką pozwalają przygotować kawę w błyskawicznym wręcz tempie.